• DZIEŃ DZIECKA -1.06.2022 rok

W tym dniu zapraszamy wszystkich uczniów do wspólnej zabawy w godzinach: 8.30 - 12.30.

Dzieci z Rudna czekają na swoich przystankach od godziny 8.10, a odwóz ze szkoły odbędzie się po zakończonych zabawach czyli około 12.30.

Dyrekcja SP w Tenczynku

• Regulamin konkursu plastycznego dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Tenczynku „Moje wymarzone boisko szkolne”

I. Organizator.

Organizatorem konkursu jest UKS 6 w Tenczynku

Patronat Kopalnia Wapienia „Czatkowice” sp. z o.o. z siedzibą
            w Krzeszowicach, ul. Czatkowice Dolne 78.

Konkurs jest organizowany w związku z obchodami Dnia Dziecka i Dnia Sportu.

II. Cele konkursu:

1. Kształtowanie wyobraźni uczniów poprzez tworzenie różnorodnych prac plastycznych na określony temat.

2. Budowanie wspólnoty, przynależności do lokalnego społeczeństwa, integracja dzieci.

III .Warunki uczestnictwa.

• Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonanie pracy plastycznej lub makiety przedstawiającej wymarzone boisko sportowe.

• Konkurs skierowany jest do uczniów Szkoły Podstawowej, a udział w konkursie ma charakter indywidualny.

• Jury będzie oceniać prace w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – III oraz klasy IV-VIII.

• Jeden autor może złożyć jedną pracę plastyczną lub makietę.

• Format prac– A3.

• Technika wykonania pracy jest dowolna.

• Do prac należy dołączyć kartę uczestnictwa (załącznik nr 1), którą powinien podpisać rodzic lub osoba uprawniona do reprezentowania dziecka.

• Prace należy czytelnie podpisać na odwrocie podając imię, nazwisko, klasę, nazwę szkoły.

• Nagrody będą przyznawane indywidualnie.

• Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

IV. Termin i miejsce składania prac.

Prace należy przesłać lub dostarczyć osobiście do 27 maja 2022 roku

do wychowawców kl. II a i II b (Magdalena Zachwieja, Bernarda Tusz)

V. Rozstrzygnięcie konkursu.

Jury wybierze najciekawsze prace indywidualne w każdej kategorii wiekowej, najlepiej ilustrujące temat. Jury w ocenie uwzględni przede wszystkim:

• dobór treści do tematu,

• estetykę wykonania,

• oryginalność i pomysłowość.

Spośród prac zostaną wybrane trzy najlepsze w każdej kategorii wiekowej. Jury dopuszcza możliwość przyznania dodatkowych nagród.

VI. Ogłoszenie wyników konkursu.

Ogłoszenie wyników konkursu oraz rozdanie nagród odbędzie się w dniu 1 czerwca 2022 roku podczas obchodów Dnia Dziecka i Dnia Sportu w Szkole Podstawowej w Tenczynku. Warunkiem odebrania nagrody jest obecność uczestnika konkursu lub jego opiekuna prawnego (rodzica).

VII. Publikacja prac.

Prace konkursowe zostaną zaprezentowane na wystawie będącej dekoracją do Święta Dzieci i Dnia Sportu. Z chwilą nadesłania prace przechodzą na własność Organizatora. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na bezpłatne wykorzystywania nadesłanych prac konkursowych w ramach działalności Organizatora.

VIII. Uwagi dodatkowe.

• Prace niezgodne z regulaminem nie będą brane pod uwagę.

• Rozstrzygnięcie jury jest ostateczne (od werdyktu nie przysługuje odwołanie).

• Wszelkie sprawy nie uwzględnione w regulaminie rozstrzyga Organizator.

• Osoba do kontaktu ze strony Organizatora: Magdalena Zachwieja, Bernarda Tusz

Magdalena Piechota

Magdalena Zachwieja

Bernarda Tusz,

Karta uczestnika

MOJE WYMARZONE BOISKO SZKOLNE”

Imię i nazwisko autora pracy: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Klasa: . . . . . . . . .

Szkoła: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Imię i nazwisko opiekuna – nauczyciela przygotowującego ucznia do konkursu:

. . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych ( Dz.U.Nr.133 pozycja 883) oraz na nieodpłatne wykorzystywanie przez Organizatora Konkursu nadesłanych prac w dowolnym czasie i formie dla celów promocyjnych Organizatora.

Miejscowość, data Podpis rodzica /opiekuna prawnego/

Karta uczestnika

MOJE WYMARZONE BOISKO SZKOLNE”

Klasa: . . . . . . . . .