Odkrycia małego dziecka
          są jak kamienie kosztowne – najtrwalsze,
          najpewniejsze i najświetniejsze ze zdobyczy.

Kazimierz Przerwa-Tetmajer

Świetlica Szkoły Podstawowej w Tenczynku

jest miejscem, gdzie nasi Uczniowie mogą bezpiecznie, przyjemnie i pożytecznie spędzić czas – przed i po lekcjach.
           Świetlica to miejsce na rozwój, zabawę, szczęście i entuzjazm, to miejsce dla Dzieci, dla Was, dla Nas…

Świetlica czynna jest od 7.00 do 16.30. Zajęcia świetlicowe są bezpłatne. W tym roku szkolnym nasi Uczniowie rozwijają swoje zainteresowania, uczestnicząc w zajęciach: sportowych, plastycznych, muzycznych, czytelniczych. Ponadto biorą udział w Projekcie Edukacyjnym "Świetliczki na Tropie Kolorów Świata" . Mają czas na swobodną zabawę, nawiązywanie relacji oraz odpoczynek. Nasza świetlica jest miejscem, gdzie dzieci mogą bezpiecznie, przyjemnie i pożytecznie spędzić czas.