"Misterium Paschalne 2021"

Drodzy Rodzice, Drodzy Pracownicy, Drodzy Uczniowie, zamieszczając link do „Misterium Paschalnego” przygotowanego przez  naszych uczniów pod czujną opieką księdza Łukasza Kopczyńskiego i siostry Stanisławy Homoncik, przyłączamy się do życzeń i dzielimy się atmosferą świąt. Pragniemy przy tym podziękować wszystkim, którzy do realizacji przedstawienia się przyczynili – Pani Katarzynie Polak za grę na gitarze, naszej absolwentce Gabrieli Chechelskiej za śpiew oraz wszystkim rodzicom za pomoc w czasie prób i przygotowaniu nagrania.

Mamy nadzieję, że w tych dziwnych czasach takie uczczenie Świąt Wielkiej Nocy przypadnie wszystkim do gustu, a trud realizatorów zostanie opatrzony dobrym przyjęciem.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Tenczynku

• Informacja dla Rodziców uczniów klas I-III

Szanowni Rodzice

Od poniedziałku (22.03.2021) do 9. 04. 2021 r, klasy I-III przechodzą na nauczanie zdalne.  Komunikujemy się przez platformę TEAMS.

W okresie od 1.04.2021r. -6.04.2021r. mamy przerwę świąteczną, kiedy zajęcia dydaktyczne nie odbywają się.

W tej trudnej dla wszystkich sytuacji prosimy o wspieranie dzieci w edukacji na odległość. Wszystkie sprawy załatwiamy przez dziennik elektroniczny lub telefonicznie.

Z okazji zbliżających się świąt życzymy Państwu dużo zdrowia i jeszcze więcej optymizmu. Czekamy na powrót dzieci do szkoły!!! Marzymy o normalnej systematycznej pracy.

Szkoły Podstawowej w Tenczynku

• Próbne egzaminy ósmoklasisty: 17.03.2021r.- 19.03.2021 r.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Tenczynku, przychylając się do prośby Rodziców  zorganizuje

próbny egzamin ósmoklasisty w dniach: 17.03.2021 r. – 19.03.2021 r.

Informujemy, że nasza szkoła zorganizowała taki próbny egzamin w styczniu. Uczniowie praktycznie zapoznali się z procedurą przeprowadzania egzaminu, kodowania arkuszy oraz kodowania kart odpowiedzi. Nauczyciele uczący przedmioty egzaminacyjne omówili wyniki oraz zapoznali uczniów z występującymi nieprawidłowościami w kodowaniach.

W związku z tym oraz z narastającą liczbą osób chorych na Covid informujemy, że przystąpienie do tych próbnych egzaminów nie jest obowiązkowe.

Prosimy rodziców uczniów klas ósmych, aby do wtorku 16.03.2021 r. do godz. 8.00 powiadomili dyrekcję szkoły o przystąpieniu ucznia do egzaminu. Proszę przesłać wiadomość na dziennik elektroniczny na pocztę Małgorzaty Żbik.

Przypominamy, że do próbnego egzaminu mogą przystąpić tylko ci uczniowie, którzy nie mają żadnych objawów chorobowych i ich rodziny nie pozostają na kwarantannie.

Organizacja próbnych egzaminów:

1. Uczniowie przychodzą do szkoły na godzinę 745 i wchodzą wejściami: 8a –wejście do szatni,                       8b – wejście koło hali sportowej. Na drzwiach wejściowych i na drzwiach sal będą listy uczniów.
            2. Uczniowie przynoszą długopisy lub pióra z czarnym tuszem.
            3. Po zakończonych egzaminach uczniowie będą mieli pozostałe lekcje (jedna godzina będzie zagwarantowana na powrót ucznia do domu)
            • środa– uczniowie zaczynają lekcje on line od 5 godziny lekcyjnej
            • czwartek - uczniowie zaczynają lekcje on line od 5 godziny lekcyjnej
            • piątek - uczniowie zaczynają lekcje on line od 5 godziny lekcyjnej