• Konkurs informatyczny Pixblocks

Zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w 4. edycji PixBlocks Programming Challenge-największym szkolnym konkursie programowania w Polsce.

Młodzi programiści ze szkół podstawowych ponownie zawalczą o tytuł Mistrzów Programowania. Konkurs ma na celu propagowanie wśród uczniów nauki programowania, jako kroku w stronę przyszłości.

Konkurs zostanie przeprowadzony w 3 kategoriach wiekowych:
            uczniowie klas 1-3
            uczniowie klas 4-6
            uczniowie klas 7-8

­Na uczestników czekają fantastyczne nagrody!

Więcej informacji:

• POMOC UKRAINIE

WSPARLIŚMY!!!

Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc naszej społeczności szkolnej
            i  tym razem nie zawiedliśmy się!

Wraz ze Stowarzyszeniem „Klika” uczniowie klasy 7b intensywnie włączyli się we wsparcie osób z niepełnosprawnością, które stały i stają  się ofiarami wojny w Ukrainie.

Nasi wychowankowie zaangażowali się
            w zbiórkę pomocy finansowej. Był to wyraz solidarności z sąsiadami.
             Jednocześnie tego typu przedsięwzięcia  zapewniają konkretną pomoc poszkodowanym  niewinnym ludziom.

Pieniądze zbierano do puszek, które komisyjnie otwarto i przeliczono zebrane fundusze.

W  piątek 8.04.2022roku cała kwota (2 538,30 zł) została przekazana przedstawicielom Katolickiego  Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół „KLIKA” . Wzruszenie, które towarzyszyło naszym gościom, oddaje sens takich działań.

Jeszcze raz dziękujemy klasie 7b
             i wychowawcy Krzysztofowi Prochowskiemu, którzy osobiście i z pełnym zaangażowaniem przeprowadzili akcję w naszej szkole.